03.01.2023-02.02.2023Näytä tuomarit
To 2.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3239Alakoulut pojat kilpasarjaAKP10:00Kauniaisten PalloiluhalliFinno skolaGranhultsskolan15–200
3238Alakoulut pojat kilpasarjaAKP10:40Kauniaisten PalloiluhalliKatarinaskolanFinno skola33–100
3240Alakoulut pojat kilpasarjaAKP11:20Kauniaisten PalloiluhalliGranhultsskolanKatarinaskolan14–270
Ke 1.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
378A-tytötAT17:45SolvallaDickenKyIF19–3524
1232C-pojat 09 kilpasarjaCP-0919:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKPIF30–2959
Ti 31.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
193Miesten I-divisioonaM1D--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFK AkkupojatGrIFK Akademi10–0 lv0
3216Yläkoulut pojatPKP10:15Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallKaris svenska högstadiumLagstads skola25–1310
3217Yläkoulut pojatPKP11:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallSarlinska skolanLyceiparkens skola22–710
3220Yläkoulut pojatPKP11:45Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallKaris svenska högstadiumSarlinska skolan21–810
3221Yläkoulut pojatPKP12:30Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallLyceiparkens skolaLagstads skola15–2310
3219Yläkoulut pojatPKP13:15Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallLagstads skolaSarlinska skolan16–2110
3218Yläkoulut pojatPKP14:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallLyceiparkens skolaKaris svenska högstadium5–2610
Su 29.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2562E-tytöt 12 kilpasarjaET09:20Latokartanon liikuntahalliHIFKAkilles8–1930
1387C-pojat 09 haastajasarjaCP-09H09:30Cocks AreenaCocksGrIFK43–3547
517C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0810:00Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenEIF21–3225
1220C-pojat 09 kilpasarjaCP-0910:20Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasPIF27–2427
288Naisten I-divisioonaN1D10:30Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaGrIFK Young Ladies19–4137
2563E-tytöt 12 kilpasarjaET10:30Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKAtlas41–2335
2652E-tytöt 12 haastajasarjaETH10:40Latokartanon liikuntahalliHIFKAkilles16–1334
1704D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H11:00Lyseopuiston yläasteAkillesSparta30–1522
1219C-pojat 09 kilpasarjaCP-0911:00Porvoon UrheiluhalliAkillesSIF28–2446
1993B-pojat kilpasarjaBP11:15Cocks AreenaCocksSIF27–2845
890C-pojat 08 kilpasarjaCP-0811:30Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasPIF28–2520
607C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H11:30Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenEIF29–2742
1221C-pojat 09 kilpasarjaCP-0912:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46HC HIK25–2165
1761D-pojat 10 kilpasarjaDP-1012:30Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFKBK-4620–3735
1055C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H12:45Hämeenkylän LiikuntahalliHIFKPIF24–3418
892C-pojat 08 kilpasarjaCP-0813:00Cocks AreenaCocksGrIFK28–2354
289Naisten I-divisioonaN1D13:00Porvoon UrheiluhalliAkillesCocks21–26104
1622D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1113:00Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenGrIFK30–1037
2098B-pojat haastajasarjaBPH13:40Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Atlas32–1840
1817D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H13:45Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFKBK-4619–2530
1875D-pojat 11 kilpasarjaDP-1114:00Kirkkoharjun kouluKyIFDicken Red17–3739
1706D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H14:00Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenGrIFK24–1467
1057C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H14:30Cocks AreenaCocksGrIFK29–2939
426A-pojatAP15:00Fennia ArenaSIFÅIFK37–3442
1873D-pojat 11 kilpasarjaDP-1115:00Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFKBK-4612–3711
2564E-tytöt 12 kilpasarjaET15:15Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RödBK-4619–2850
1931D-pojat 11 haastajasarjaDP-11H15:30Kirkkoharjun kouluKyIFDicken Blue17–2729
427A-pojatAP15:30Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK32–2969
605C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H16:00Cocks AreenaCocksHIFK19–2742
2654E-tytöt 12 haastajasarjaETH16:15Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken BlåBK-4612–1835
2994Miesten III-divisioonaM3D19:00Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFAtlas II26–2219
La 28.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1455D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1010:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46SIF15–1465
2191B-tytöt kilpasarjaBT10:15Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFSIF33–1935
947C-pojat 08 kilpasarjaCP-0810:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks39–3430
2561E-tytöt 12 kilpasarjaET11:00PIF-centerPIFKyIF16–1625
2382E-pojat 12 kilpasarjaEP11:20Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFKAkilles9–3030
1539D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H11:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46SIF16–1340
695C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0911:30Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasHIFK31–2626
2385E-pojat 12 kilpasarjaEP11:30Siuntion PalloiluhalliSIFCocks16–3535
2281B-tytöt haastajasarjaBTH11:40Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFSIF27–1835
1112C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H12:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks39–2720
2381E-pojat 12 kilpasarjaEP12:10PIF-centerPIFHC HIK32–1216
1453D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1012:30Cocks AreenaCocksHIFK22–2052
2011B-pojat kilpasarjaBP12:30Fennia ArenaSIFÅIFK22–2736
2472E-pojat 12 haastajasarjaEPH12:30Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFKAkilles Grön10–1140
1872D-pojat 11 kilpasarjaDP-1112:45PeltolaÅIFKAtlas12–2915
1763D-pojat 10 kilpasarjaDP-1012:45Siuntion PalloiluhalliSIFDicken Röd13–2330
516C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0812:50Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK30–2060
1536D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H13:00Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasSparta25–179
2568E-tytöt 12 kilpasarjaET13:00Kivimäen kouluAtlasDicken Röd34–2230
1223C-pojat 09 kilpasarjaCP-0913:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKViTa55–2434
1623D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1113:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFSIF17–1944
1760D-pojat 10 kilpasarjaDP-1013:10Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas10–2732
2471E-pojat 12 haastajasarjaEPH13:10PIF-centerPIFHC HIK35–1225
1705D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H14:00Cocks AreenaCocksKyIF2–2128
1707D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H14:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFÅIFK20–935
1816D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H14:15Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas7–2334
1454D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1014:30Pirkkolan uusi palloiluhalliDickenGrIFK21–260
285Naisten I-divisioonaN1D14:45Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island GirlsPickala HD18–2055
81Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Cocks AreenaCocksSIF36–23212
82Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK26–19463
80Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken23–37147
936C-pojat 08 kilpasarjaCP-0816:55Siuntion PalloiluhalliSIFBK-4620–3132
339Naisten Suomen CupNSC17:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenHIFK22–20436
3033Miesten II-divisioonaM2D18:45Samppalinnan PalloiluhalliÅbo IFKEsbo IF23–310
2189B-tytöt kilpasarjaBT19:30Pirkkolan PalloiluhalliDicken RödHIFK26–2149
Pe 27.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
337Naisten Suomen CupNSC18:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK32–24315
338Naisten Suomen CupNSC20:15Pirkkolan PalloiluhalliBK-46HIFK19–34248
To 26.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2190B-tytöt kilpasarjaBT18:15Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK GrönGrIFK Vit27–1625
284Naisten I-divisioonaN1D19:30Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIF LegendsAkilles25–1826
Ke 25.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1222C-pojat 09 kilpasarjaCP-0918:30Cocks AreenaCocksGrIFK36–4154
85Miesten SM-liigaSM-liiga19:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks24–27124
83Miesten SM-liigaSM-liiga19:15Pirkkolan PalloiluhalliDickenHIFK19–21110
84Miesten SM-liigaSM-liiga19:30Fennia ArenaSIFÅIFK39–26126
191Miesten I-divisioonaM1D19:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFBK-46 Akademi23–3191
Ti 24.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3199Lukiot ja ammattioppilaitokset pojatLAMP10:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallAxxellKyrkslätts-Virkby gymnasium10–0 lv0
3200Lukiot ja ammattioppilaitokset pojatLAMP10:45Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallPargas svenska gymnasiumBrändö gymnasium15–170
3203Lukiot ja ammattioppilaitokset pojatLAMP11:30Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallAxxellPargas svenska gymnasium12–170
3204Lukiot ja ammattioppilaitokset pojatLAMP12:15Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBrändö gymnasiumKyrkslätts-Virkby gymnasium10–0 lv0
3202Lukiot ja ammattioppilaitokset pojatLAMP13:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallKyrkslätts-Virkby gymnasiumPargas svenska gymnasium0–10 lv0
3201Lukiot ja ammattioppilaitokset pojatLAMP13:45Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBrändö gymnasiumAxxell22–200
279Naisten I-divisioonaN1D18:20Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFK AkatemiaKyIF Legends26–2938
Ma 23.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
515C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0819:30Energia AreenaAtlasHIFK42–2129
2995Miesten III-divisioonaM3D20:20Vuoreksen kouluKooveeHaukat29–1313
Su 22.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
518C-tytöt 08 kilpasarjaCT-08--:--PeltolaÅIFKKyIF0–10 lv0
2152B-tytöt kilpasarjaBT09:15Helsingin UrheilutaloHIFKBK-4628–2030
2219B-tytöt kilpasarjaBT10:00Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFGrIFK Grön18–2731
2242B-tytöt haastajasarjaBTH10:40Helsingin UrheilutaloHIFKBK-4637–2522
2367E-pojat 12 kilpasarjaEP11:00Lyseopuiston yläasteAkillesSIF32–1561
680C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0912:00Fennia ArenaSIFÅIFK23–2540
3037Miesten II-divisioonaM2D12:30Helsingin UrheilutaloKiffenEsbo IF23–1735
2547E-tytöt 12 kilpasarjaET12:30Lyseopuiston yläasteAkillesSIF11–2120
770C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H13:30Fennia ArenaSIFÅIFK28–2530
2586E-tytöt 12 kilpasarjaET13:30Kirkkoharjun kouluKyIFBK-4618–1645
188Miesten I-divisioonaM1D13:30Pirkkolan PalloiluhalliHK PötsiÅIFK Akkupojat25–2557
2637E-tytöt 12 haastajasarjaETH13:45Lyseopuiston yläasteAkillesSIF18–1220
961C-pojat 08 kilpasarjaCP-0814:45Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Cocks24–2370
2676E-tytöt 12 haastajasarjaETH14:45Kirkkoharjun kouluKyIFBK-4620–245
190Miesten I-divisioonaM1D15:00Fennia ArenaSIF AcademyAkilles32–3127
1696D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H15:30Lyseopuiston yläasteAkillesCocks19–1025
1174C-pojat 09 kilpasarjaCP-0916:00Hangon UrheilutaloHC HIKAkilles19–3342
111Naisten SM-sarjaNSM16:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenKyIF41–25184
3063D-pojat 11 haastajasarjaDP-11H16:30Istuinkiven liikuntahalliCocksDicken Blue18–2926
276Naisten I-divisioonaN1D17:15Fennia ArenaPickala HDAtlas21–2145
3035Miesten II-divisioonaM2D19:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46 IIDynamo Riihimäki II28–1746
La 21.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1526D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H10:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Sparta29–1640
481C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0810:45Pirkkolan PalloiluhalliDickenBK-4618–3220
3223D-pojat 11 kilpasarjaDP-1111:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Atlas31–1842
1258C-pojat 09 kilpasarjaCP-0911:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKPIF33–3025
694C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0911:30Porvoon UrheiluhalliAkillesPIF16–2348
872C-pojat 08 kilpasarjaCP-0812:00Siuntion PalloiluhalliSIFDicken9–2436
3036Miesten II-divisioonaM2D12:30Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken Island BoysHC HIK17–1644
2009B-pojat kilpasarjaBP13:00Cocks AreenaCocksGrIFK26–4052
784C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H13:00Porvoon UrheiluhalliAkillesPIF24–2638
1450D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1013:00Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKDicken16–1723
2342E-pojat 12 kilpasarjaEP13:15Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKAkilles19–2640
110Naisten SM-sarjaNSM13:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKHIFK27–26196
491C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0814:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFÅIFK34–2147
2432E-pojat 12 haastajasarjaEPH14:30Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKAkilles Grön16–2540
1196C-pojat 09 kilpasarjaCP-0914:30Ruskeasuon liikuntahalli 2DickenViTa59–1935
514C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0814:45Porvoon UrheiluhalliAkillesPIF26–3560
283Naisten I-divisioonaN1D15:45Cocks AreenaCocksHIFK Akatemia49–2768
2473E-pojat 12 haastajasarjaEPH15:45Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKAkilles Vit21–2840
79Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Fennia ArenaSIFBK-4619–35140
112Naisten SM-sarjaNSM16:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46SIF26–18167
77Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenCocks22–35125
667C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0916:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKGrIFK25–2625
2957Naisten II-divisioonaN2D16:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFDynamo Riihimäki22–1251
604C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H16:15Porvoon UrheiluhalliAkillesPIF24–2750
78Miesten SM-liigaSM-liiga17:00Helsingin UrheilutaloHIFKÅIFK35–25153
282Naisten I-divisioonaN1D17:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK Young LadiesPIF/Åbo Damer33–2837
1874D-pojat 11 kilpasarjaDP-1117:00Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKCocks32–1720
757C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H17:25Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKGrIFK12–2736
192Miesten I-divisioonaM1D18:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken Akademi21–210
3224Poikien harjoitusottelutPhar18:15Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKCocks25–2120
187Miesten I-divisioonaM1D19:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK AkademiCocks Akatemia30–3018
1182C-pojat 09 kilpasarjaCP-0919:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKHC HIK41–1550
Pe 20.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2179B-tytöt kilpasarjaBT20:30Pirkkolan PalloiluhalliDicken RödKyIF30–1741
To 19.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
189Miesten I-divisioonaM1D18:15Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaDynamo Riihimäki27–2521
512C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0818:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKDicken24–3938
Ke 18.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
280Naisten I-divisioonaN1D18:00Myyrmäen UrheilutaloAtlasDicken Island Girls23–3648
75Miesten SM-liigaSM-liiga18:30Cocks AreenaCocksHIFK35–29322
74Miesten SM-liigaSM-liiga19:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Dicken30–19502
76Miesten SM-liigaSM-liiga19:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF25–21139
394A-pojatAP19:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFÅIFK28–34118
2010B-pojat kilpasarjaBP20:30Pirkkolan PalloiluhalliDickenEIF28–2139
Ti 17.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3175Alakoulut tytöt kilpasarjaAKT09:30Kirkkonummen halli, väestönsuojaWinellska skolanFinno skola10–847
3173Alakoulut tytöt kilpasarjaAKT10:15Kirkkonummen halli, väestönsuojaFinno skolaDrumsö lågstadieskola10–1928
3174Alakoulut tytöt kilpasarjaAKT11:00Kirkkonummen halli, väestönsuojaDrumsö lågstadieskolaWinellska skolan15–1127
3184Alakoulut pojat kilpasarjaAKP11:45Kirkkonummen halli, väestönsuojaWinellska skolanFinno skola7–1929
3182Alakoulut pojat kilpasarjaAKP12:30Kirkkonummen halli, väestönsuojaFinno skolaDrumsö lågstadieskola11–1929
3183Alakoulut pojat kilpasarjaAKP13:15Kirkkonummen halli, väestönsuojaDrumsö lågstadieskolaWinellska skolan15–185
2956Naisten II-divisioonaN2D19:45Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFK PlanetsDicken Goldies24–2845
287Naisten I-divisioonaN1D20:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIF/Åbo DamerBK-46 Akademi26–3069
2955Naisten II-divisioonaN2D21:00Ruskeasuon liikuntahalli 1SpartaPirkat14–811
2996Miesten III-divisioonaM3D21:05Ruskeasuon liikuntahalli 2WincesterHIFK III15–122
Su 15.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
429A-pojatAP--:--Samppalinnan PalloiluhalliPIFCocks
2185B-tytöt kilpasarjaBT09:15Helsingin UrheilutaloHIFKGrIFK Grön29–2538
1758D-pojat 10 kilpasarjaDP-1010:00Cocks AreenaCocksHIFK34–180
1757D-pojat 10 kilpasarjaDP-1010:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46PIF31–1730
1759D-pojat 10 kilpasarjaDP-1010:00Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RödGrIFK Grön18–2942
2275B-tytöt haastajasarjaBTH10:45Helsingin UrheilutaloHIFKGrIFK28–3228
511C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0810:45Pirkkolan PalloiluhalliHIFKBK-4615–3420
2006B-pojat kilpasarjaBP10:45Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKEIF25–17100
1756D-pojat 10 kilpasarjaDP-1011:00Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasSIF28–1226
2378E-pojat 12 kilpasarjaEP11:00Kivimäen kouluAtlasHIFK36–3135
2377E-pojat 12 kilpasarjaEP11:00Lyseopuiston yläasteAkillesPIF27–1930
1815D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H11:00Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken BlåGrIFK22–270
1701D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H11:00Ruskeasuon liikuntahalli 2SpartaCocks13–2132
1813D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H11:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46PIF29–1545
1814D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H11:30Cocks AreenaCocksHIFK27–1843
2002B-pojat kilpasarjaBP12:00Fennia ArenaSIFAkilles35–1830
2182B-tytöt kilpasarjaBT12:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFBK-4625–1845
2558E-tytöt 12 kilpasarjaET12:10Kivimäen kouluAtlasHIFK31–2430
2462E-pojat 12 haastajasarjaEPH12:15Lyseopuiston yläasteAkilles VitPIF19–1735
1871D-pojat 11 kilpasarjaDP-1112:15Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RedGrIFK28–2441
422A-pojatAP12:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKPIF34–28115
2008B-pojat kilpasarjaBP12:50Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46HIFK31–1864
2380E-pojat 12 kilpasarjaEP13:00Cocks AreenaCocksDicken Röd34–2053
2953Naisten II-divisioonaN2D13:15Myyrmäen UrheilutaloPirkatHIFK Planets14–1354
3225Poikien harjoitusottelutPhar13:15Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken BlueGrIFK31–1528
2467E-pojat 12 haastajasarjaEPH13:30Lyseopuiston yläasteAkilles GrönPIF22–820
2272B-tytöt haastajasarjaBTH13:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFBK-4633–1349
1618D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1114:00Kirkkoharjun kouluKyIFDicken21–1640
425A-pojatAP14:15Samppalinnan PalloiluhalliCocksHIFK30–3087
2468E-pojat 12 haastajasarjaEPH14:45Lyseopuiston yläasteAkilles VitHIFK31–725
513C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0815:00Jokirinteen oppimiskeskusKyIFEIF29–2230
983C-pojat 08 kilpasarjaCP-0815:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFGrIFK28–3150
1702D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H15:30Kirkkoharjun kouluKyIFDicken17–1734
2376E-pojat 12 kilpasarjaEP15:45Hangon UrheilutaloHC HIKSIF17–1680
2183B-tytöt kilpasarjaBT16:00Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFDicken Blå22–2743
375A-tytötAT16:00Samppalinnan PalloiluhalliCocksDicken27–3223
1148C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H16:25Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFGrIFK37–3625
3065D-pojat 11 haastajasarjaDP-11H16:30Istuinkiven liikuntahalliCocksKyIF27–260
2324C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H16:40Jokirinteen oppimiskeskusKyIFEIF10–2718
1217C-pojat 09 kilpasarjaCP-0917:00Hangon UrheilutaloHC HIKCocks26–36103
374A-tytötAT17:45Samppalinnan PalloiluhalliKyIFHIFK43–2969
3030Miesten II-divisioonaM2D19:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46 IIAtlas Vantaa23–2665
2991Miesten III-divisioonaM3D20:00Myyrmäen UrheilutaloAtlas IIWincester12–3117
La 14.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
888C-pojat 08 kilpasarjaCP-0809:15Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKDicken26–2635
691C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0909:15Latokartanon liikuntahalliHIFKSIF17–2030
2379E-pojat 12 kilpasarjaEP10:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK26–1035
690C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0910:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas34–2030
1616D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1110:30Siuntion PalloiluhalliSIFAtlas18–620
1053C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H10:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKDicken32–4428
781C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H10:45Latokartanon liikuntahalliHIFKSIF16–3430
2557E-tytöt 12 kilpasarjaET11:00Lyseopuiston yläasteAkillesPIF17–917
1451D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1011:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK26–1650
510C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0811:25Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas36–2548
1868D-pojat 11 kilpasarjaDP-1111:30Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasKyIF23–1320
2004B-pojat kilpasarjaBP11:40Helsingin UrheilutaloHIFKCocks35–2865
1619D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1112:00Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKEIF13–3820
373A-tytötAT12:15Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF25–1735
1870D-pojat 11 kilpasarjaDP-1112:30Cocks AreenaCocksHIFK32–1342
1535D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H12:40Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK20–1256
600C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H12:50Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFCocks34–2042
1700D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H12:50PeltolaÅIFKAkilles4–3220
2556E-tytöt 12 kilpasarjaET13:00Kirkkoharjun kouluKyIFSIF11–1545
1703D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H13:30Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKEIF15–2525
885C-pojat 08 kilpasarjaCP-0813:45Siuntion PalloiluhalliSIFAtlas16–3542
2559E-tytöt 12 kilpasarjaET14:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK16–1970
3031Miesten II-divisioonaM2D14:00Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken Island BoysDynamo Riihimäki II21–2412
1216C-pojat 09 kilpasarjaCP-0914:20Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFBK-4622–3345
689C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0914:20PeltolaÅIFKAkilles27–2739
2646E-tytöt 12 haastajasarjaETH14:30Kirkkoharjun kouluKyIFSIF14–1443
1215C-pojat 09 kilpasarjaCP-0915:15Siuntion PalloiluhalliSIFAtlas18–2745
2649E-tytöt 12 haastajasarjaETH15:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK1–2167
2005B-pojat kilpasarjaBP15:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKDicken26–2996
886C-pojat 08 kilpasarjaCP-0815:45Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFBK-4625–2445
779C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H15:45PeltolaÅIFKAkilles17–3031
692C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0916:00Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKDicken36–3230
71Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK20–23241
2954Naisten II-divisioonaN2D16:00Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken GoldiesEIF25–2620
1869D-pojat 11 kilpasarjaDP-1116:40Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46ÅIFK36–828
1448D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1016:45Siuntion PalloiluhalliSIFAtlas18–1237
72Miesten SM-liigaSM-liiga17:00Helsingin UrheilutaloHIFKBK-4628–33140
1218C-pojat 09 kilpasarjaCP-0917:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKDicken35–290
2003B-pojat kilpasarjaBP17:15Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFBK-4622–330
509C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0817:25PeltolaÅIFKAkilles17–2915
782C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H17:30Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKDicken27–3315
73Miesten SM-liigaSM-liiga17:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKCocks27–3599
1532D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H18:00Siuntion PalloiluhalliSIFAtlas18–1720
1383C-pojat 09 haastajasarjaCP-09H18:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSparta20–2025
3032Miesten II-divisioonaM2D18:30Pirkkolan PalloiluhalliKiffenHC HIK41–2522
Pe 13.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
361A-tytötAT19:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken34–2845
2952Naisten II-divisioonaN2D19:30Riihimäen UrheilutaloDynamo RiihimäkiSparta19–1976
To 12.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3158Yläkoulut tytötPKT10:30Kirkkonummen halli, väestönsuojaWinellska skolanStorängens skola21–130
3159Yläkoulut tytötPKT11:15Kirkkonummen halli, väestönsuojaHoplaxskolan M 6-9Grundskolan Norsen17–270
3156Yläkoulut tytötPKT12:00Kirkkonummen halli, väestönsuojaHoplaxskolan M 6-9Winellska skolan11–260
3157Yläkoulut tytötPKT12:45Kirkkonummen halli, väestönsuojaGrundskolan NorsenStorängens skola25–110
3155Yläkoulut tytötPKT13:30Kirkkonummen halli, väestönsuojaStorängens skolaHoplaxskolan M 6-918–170
3154Yläkoulut tytötPKT14:15Kirkkonummen halli, väestönsuojaWinellska skolanGrundskolan Norsen20–260
270Naisten I-divisioonaN1D19:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK Young LadiesDicken Island Girls27–2360
423A-pojatAP20:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF35–3239
Ke 11.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
122Naisten SM-sarjaNSM19:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF17–24188
108Naisten SM-sarjaNSM20:00Helsingin UrheilutaloHIFKDicken31–26135
Ti 10.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
109Naisten SM-sarjaNSM19:00Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFBK-4624–2473
Ma 9.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2992Miesten III-divisioonaM3D21:05Ruskeasuon liikuntahalli 1HaukatKyIF35–123
Su 8.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
145Miesten I-divisioonaM1D12:30Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaGrIFK Akademi20–2627
3192MaajoukkueetMaa13:00LatviaFIN MEST M31–290
274Naisten I-divisioonaN1D13:00Porvoon UrheiluhalliAkillesHIFK Akatemia22–17112
La 7.1.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1179C-pojat 09 kilpasarjaCP-0911:00Porvoon UrheiluhalliAkillesGrIFK34–3655
1344C-pojat 09 haastajasarjaCP-09H12:30Porvoon UrheiluhalliAkillesGrIFK40–2745
3191MaajoukkueetMaa17:00LatviaFIN MLTU M27–260