Näytä tuomarit
Ke 30.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
20Miesten SM-liigaSM-liiga18:30Cocks AreenaCocksÅIFK-
14Miesten SM-liigaSM-liiga19:15Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK-
158Miesten I-divisioonaM1D19:30Riihimäen UrheilutaloDynamo RiihimäkiAtlas Vantaa-
15Miesten SM-liigaSM-liiga20:00Helsingin UrheilutaloHIFKSIF-
Ti 29.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
501C-pojat 06 kilpasarjaCP-0617:50PeltolaÅIFKPIF25-2126
502C-pojat 06 kilpasarjaCP-0619:40Lauttasaaren yhteiskouluDickenGrIFK22-2837
Ma 28.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2109D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H17:00Ruskeasuon liikuntahalli 2SpartaGrIFK10-2420
Su 27.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1271A-tytötAT--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFGrIFK-
2432E-tytöt 10 haastajasarjaETH09:45Ruskeasuon liikuntahalli 2SpartaCocks10-817
5Miesten SM-liigaSM-liiga10:00Samppalinnan PalloiluhalliTallinnÅIFK31-3466
1371B-tytöt kilpasarjaBT10:30Helsingin UrheilutaloHIFKSparta32-1756
732C-pojat 07 kilpasarjaCP-0711:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF33-1225
368B-pojat kilpasarjaBP12:40Samppalinnan PalloiluhalliTurku HCGrIFK32-2840
857D-pojat 08 kilpasarjaDP-0814:00Porvoon UrheiluhalliAkillesBK-4623-3328
1598C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0614:30Fennia ArenaSIFCocks18-3820
1270A-tytötAT14:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken9-3888
2434E-tytöt 10 haastajasarjaETH15:10Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken BlåKyIF7-430
1684C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0615:50Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIFBK-4614-3227
619C-pojat 06 haastajasarjaCP-06H16:15Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks 0723-15
1369B-tytöt kilpasarjaBT16:15Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKKyIF15-3935
1372B-tytöt kilpasarjaBT16:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFGrIFK24-2269
275A-pojatAP16:30Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK Vit23-3724
1269A-tytötAT17:30Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIFAtlas24-2036
La 26.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2012D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0810:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFKyIF33-1128
2657E-pojat 10 kilpasarjaEP10:20Helsingin UrheilutaloHIFKBK-46 Röd17-3215
1596C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0610:30Latokartanon liikuntahalliHIFKDicken15-2216
2659E-pojat 10 kilpasarjaEP11:00PIF-centerPIFGrIFK Grön32-54
1597C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0611:15Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFGrIFK27-2445
2010D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0811:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK18-635
2566E-tytöt 10 kilpasarjaET11:30Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAtlas14-1810
2009D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0812:00Porvoon UrheiluhalliAkillesEIF11-1325
2769E-pojat 10 haastajasarjaEPH12:15PIF-centerPIFGrIFK18-185
2660E-pojat 10 kilpasarjaEP12:40Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken RödGrIFK Vit17-2030
2431E-tytöt 10 haastajasarjaETH13:00Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAtlas8-1720
2565E-tytöt 10 kilpasarjaET13:00Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKBK-4610-2321
2771E-pojat 10 haastajasarjaEPH13:40Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken VitAtlas12-2133
152Miesten I-divisioonaM1D13:45Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaDynamo Riihimäki31-2312
154Miesten I-divisioonaM1D14:00Porvoon UrheiluhalliAkillesGrIFK Akademi25-3268
41Miesten SM-liigaSM-liiga14:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKTallinn35-34112
2430E-tytöt 10 haastajasarjaETH14:30Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKEIF9-1632
2661E-pojat 10 kilpasarjaEP14:40Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken BlåAtlas17-2230
148Naisten Suomen CupNSC15:15Fennia ArenaSIFPIF31-1490
1183D-pojat 09 haastajasarjaDP-09H15:30Maunulan LiikuntahalliSpartaPIF14-1515
155Miesten I-divisioonaM1D16:15Leppävaaran LiikuntahalliEsbo IFSIF Academy31-2512
12Miesten SM-liigaSM-liiga17:30Fennia ArenaSIFBK-4623-24200
Pe 25.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
147Naisten Suomen CupNSC17:45Energia AreenaAtlasGrIFK21-32128
10Miesten SM-liigaSM-liiga18:30Cocks AreenaCocksDicken28-30326
153Miesten I-divisioonaM1D19:45Energia AreenaAtlas VantaaDicken Akademi26-3272
Ke 23.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
668C-pojat 06 haastajasarjaCP-06H18:00Riihimäen UrheilutaloCocks 07Cocks23-2245
146Naisten Suomen CupNSC19:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenKyIF23-1886
Su 20.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1376B-tytöt kilpasarjaBT09:00Helsingin UrheilutaloHIFKDicken25-2339
722C-pojat 07 kilpasarjaCP-0710:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken24-2020
1268A-tytötAT10:30Helsingin UrheilutaloHIFKPIF16-2528
1601C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0610:45Latokartanon liikuntahalliHIFKDicken 0730-2121
1869C-tytöt 07 haastajasarjaCT-07H11:00Cocks AreenaCocksBK-468-2336
1873C-tytöt 07 haastajasarjaCT-07H11:30Fennia ArenaSIFGrIFK19-3125
497C-pojat 06 kilpasarjaCP-0611:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken16-1927
1181D-pojat 09 haastajasarjaDP-09H12:10Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFK 10GrIFK15-2530
2194D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0912:20Helsingin UrheilutaloHIFKAkilles8-2226
327B-pojat kilpasarjaBP12:30Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK28-2467
1603C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0613:00Fennia ArenaSIFGrIFK9-2842
864D-pojat 08 kilpasarjaDP-0813:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFCocks20-1340
1090D-pojat 09 kilpasarjaDP-0913:10Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFKDicken14-2428
2284D-tytöt 09 haastajasarjaDT-09H13:40Helsingin UrheilutaloHIFKAkilles10-2125
1780C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0713:50Porvoon UrheiluhalliAkillesKyIF20-3840
1180D-pojat 09 haastajasarjaDP-09H14:05Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFKDicken15-1733
999D-pojat 08 haastajasarjaDP-08H14:15Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFCocks30-640
411B-pojat haastajasarjaBPH14:15Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK21-2163
1468B-tytöt haastajasarjaBTH14:45Fennia ArenaSIFGrIFK17-2430
1374B-tytöt kilpasarjaBT15:00Cocks AreenaCocksÅIFK33-2758
1465B-tytöt haastajasarjaBTH15:20Porvoon UrheiluhalliAkillesKyIF10-2641
328B-pojat kilpasarjaBP15:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFHIFK22-36122
412B-pojat haastajasarjaBPH17:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFHIFK20-3785
270A-pojatAP17:45Fennia ArenaSIFCocks27-3152
269A-pojatAP18:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKBK-4636-3195
La 19.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1267A-tytötAT--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKÅIFK-
1782C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0709:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFHC HIK28-2445
2108D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H10:20PeltolaÅIFKKyIF24-1031
866D-pojat 08 kilpasarjaDP-0810:30Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasGrIFK21-2120
1783C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0710:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK VitGrIFK Grön29-1938
1602C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0611:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken17-2942
859D-pojat 08 kilpasarjaDP-0811:00PIF-centerPIFDicken17-227
718C-pojat 07 kilpasarjaCP-0711:30Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAkilles48-3041
2198D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0911:35PeltolaÅIFKKyIF31-1932
496C-pojat 06 kilpasarjaCP-0611:40Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFKÅIFK25-1721
1001D-pojat 08 haastajasarjaDP-08H11:40Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasGrIFK17-1519
2014D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0811:50Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAkilles15-2950
1089D-pojat 09 kilpasarjaDP-0912:00PIF-centerPIFCocks27-217
1178D-pojat 09 haastajasarjaDP-09H12:15Fennia ArenaSIFSparta18-1730
1377B-tytöt kilpasarjaBT12:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFSparta31-2534
2196D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0912:40Ruskeasuon liikuntahalli 2DickenCocks24-739
720C-pojat 07 kilpasarjaCP-0712:45Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Atlas29-748
1087D-pojat 09 kilpasarjaDP-0912:50PeltolaÅIFKAkilles8-3132
2015D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0813:00Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKEIF17-1232
994D-pojat 08 haastajasarjaDP-08H13:00PIF-centerDickenPIF9-327
1466B-tytöt haastajasarjaBTH13:10Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKDicken20-4049
1088D-pojat 09 kilpasarjaDP-0913:45Fennia ArenaSIFBK-4612-1445
2016D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0813:50Ruskeasuon liikuntahalli 2DickenBK-4623-2267
326B-pojat kilpasarjaBP14:00Cocks AreenaCocksTurku HC30-2970
1692C-tytöt 06 haastajasarjaCT-06H14:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken19-3135
1179D-pojat 09 haastajasarjaDP-09H14:00PIF-centerPIFCocks18-242
2658E-pojat 10 kilpasarjaEP14:30Hangon UrheilutaloHC HIKBK-46 Vit11-2853
2105D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H14:30Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKEIF17-719
2104D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H14:30Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKSparta25-730
2197D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0915:00PIF-centerPIFSIF27-2211
2106D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H15:00Ruskeasuon liikuntahalli 2DickenBK-4630-1842
493C-pojat 06 kilpasarjaCP-0615:20Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks35-3023
1467B-tytöt haastajasarjaBTH15:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken 0626-2025
1091D-pojat 09 kilpasarjaDP-0916:00Hangon UrheilutaloHC HIKGrIFK18-1958
7Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Helsingin UrheilutaloHIFKCocks31-33104
8Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK31-24243
2195D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0916:00Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAtlas22-1622
2287D-tytöt 09 haastajasarjaDT-09H16:00PIF-centerPIFSIF30-1213
1266A-tytötAT16:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenKyIF23-2828
1781C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0716:00Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKDicken29-4128
494C-pojat 06 kilpasarjaCP-0617:00Fennia ArenaSIFTurku HC27-2443
628C-pojat 06 haastajasarjaCP-06H17:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks33-2511
2107D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H17:00PIF-centerPIFSIF36-12
1871C-tytöt 07 haastajasarjaCT-07H17:20Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKDicken30-2723
721C-pojat 07 kilpasarjaCP-0717:30Hangon UrheilutaloHC HIKEIF15-3060
2285D-tytöt 09 haastajasarjaDT-09H17:30Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAtlas18-1015
325B-pojat kilpasarjaBP18:15Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46ÅIFK25-1661
Pe 18.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2987HarjoitusottelutHarN17:30Pirkkolan PalloiluhalliDickenAtlas36-1730
Su 13.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
529C-pojat 06 kilpasarjaCP-0613:00Samppalinnan PalloiluhalliTurku HCGrIFK27-3240
627C-pojat 06 haastajasarjaCP-06H15:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFGrIFK20-2941
1311A-tytötAT17:30Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIFAtlas22-1964
La 12.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
271A-pojatAP--:--Helsingin UrheilutaloHIFKDicken-
375B-pojat kilpasarjaBP11:30Samppalinnan PalloiluhalliTurku HCPIF24-1942
39Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Cocks30-31267
4Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF25-23140
Pe 11.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1Miesten SM-liigaSM-liiga18:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken20-39135
2374HarjoitusottelutHarN18:45Porvoon UrheiluhalliAkillesDicken16-2949
Ti 8.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
134Miesten Suomen CupMSC20:45Leppävaaran LiikuntahalliEsbo IFHK Pötsi22-3345
La 5.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2656Poikien harjoitusottelutPhar10:00KisakallioTurku HCBK-4628-2534
135Miesten Suomen CupMSC16:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKÅIFK25-2689
Pe 4.9.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
136Miesten Suomen CupMSC18:30Helsingin UrheilutaloHIFKDynamo Riihimäki33-1971
137Miesten Suomen CupMSC19:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAkilles27-2592