27.09.2022-04.10.2022Näytä tuomarit
Ti 27.9.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2976Miesten III-divisioonaM3D21:05Ruskeasuon liikuntahalli 2WincesterAtlas II37–126
Ke 28.9.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
29Miesten SM-liigaSM-liiga19:15Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK
To 29.9.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
403A-pojatAP18:15Helsingin UrheilutaloHIFKGrIFK
457MaajoukkueetMaa19:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallFIN NLigalandslaget, SWE
147Miesten I-divisioonaM1D20:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFÅIFK Akkupojat
Pe 30.9.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1166C-pojat 09 kilpasarjaCP-0918:30Hangon UrheilutaloHC HIKBK-46
3010Miesten II-divisioonaM2D18:45Myyrmäen UrheilutaloAtlas VantaaDynamo Riihimäki II
458MaajoukkueetMaa19:00Fennia ArenaFIN NLigalandslaget, SWE
3013Miesten II-divisioonaM2D20:25Helsingin UrheilutaloKiffenÅbo IFK
La 1.10.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1502D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1009:20Latokartanon liikuntahalliHIFKBK-46
2141B-tytöt kilpasarjaBT09:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK VitSIF
1165C-pojat 09 kilpasarjaCP-0910:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas
1164C-pojat 09 kilpasarjaCP-0910:30Fennia ArenaSIFAkilles
3012Miesten II-divisioonaM2D10:30Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island BoysEsbo IF
1586D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H10:40Latokartanon liikuntahalliHIFKBK-46
2140B-tytöt kilpasarjaBT11:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK GrönHIFK
835C-pojat 08 kilpasarjaCP-0811:20Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas
1844D-pojat 11 kilpasarjaDP-1111:45Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasÅIFK
1671D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1112:15Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKSIF
1734D-pojat 10 kilpasarjaDP-1012:30Cocks AreenaCocksGrIFK Grön
1958B-pojat kilpasarjaBP12:30Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46PIF
2230B-tytöt haastajasarjaBTH12:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKHIFK
1000C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H12:40Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFHIFK
470C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0812:50Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAtlas
472C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0813:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken
1587D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H13:30Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKSIF
982C-pojat 08 kilpasarjaCP-0813:30Siuntion PalloiluhalliSIFDicken
471C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0813:55Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKBK-46
1790D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H14:00Cocks AreenaCocksGrIFK
649C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0914:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAkilles
243Naisten I-divisioonaN1D14:00Porvoon UrheiluhalliAkillesBK-46 Akademi
560C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H14:20Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKCocks
562C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H14:30Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken
1503D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1015:00Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKSIF
739C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H15:15Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAkilles
650C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0915:50Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAtlas
33Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Cocks AreenaCocksHIFK
32Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Dicken
34Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF
1957B-pojat kilpasarjaBP16:00Porvoon UrheiluhalliAkillesSIF
1961B-pojat kilpasarjaBP16:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFÅIFK
651C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0917:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF
2339E-pojat 12 kilpasarjaEP18:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Dicken Röd
148Miesten I-divisioonaM1D18:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFCocks Akatemia
241Naisten I-divisioonaN1D18:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIF/Åbo DamerPickala HD
741C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H19:15Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSIF
Su 2.10.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1167C-pojat 09 kilpasarjaCP-0909:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks
1846D-pojat 11 kilpasarjaDP-1110:00Cocks AreenaCocksGrIFK
1732D-pojat 10 kilpasarjaDP-1010:00Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasPIF
1733D-pojat 10 kilpasarjaDP-1010:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46HIFK
242Naisten I-divisioonaN1D10:30Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaAtlas
837C-pojat 08 kilpasarjaCP-0810:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks
2518E-tytöt 12 kilpasarjaET11:00Kivimäen kouluAtlasGrIFK
1332C-pojat 09 haastajasarjaCP-09H11:00Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKCocks
2517E-tytöt 12 kilpasarjaET11:00Lyseopuiston yläasteAkillesHIFK
1788D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H11:05Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasPIF
1789D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H11:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46HIFK
1500D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1011:30Cocks AreenaCocksAtlas
1735D-pojat 10 kilpasarjaDP-1011:30Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RödSIF
1002C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H12:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks
2338E-pojat 12 kilpasarjaEP12:10Kivimäen kouluAtlasGrIFK
2607E-tytöt 12 haastajasarjaETH12:15Lyseopuiston yläasteAkillesHIFK
469C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0812:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAkilles
1960B-pojat kilpasarjaBP12:30Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK
1168C-pojat 09 kilpasarjaCP-0912:30Sporttikeskus TennariViTaÅIFK
1845D-pojat 11 kilpasarjaDP-1112:40Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46HIFK
1959B-pojat kilpasarjaBP13:00Cocks AreenaCocksHIFK
1903D-pojat 11 haastajasarjaDP-11H13:00Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken BlueKyIF
2337E-pojat 12 kilpasarjaEP13:45Lyseopuiston yläasteAkillesHIFK
2519E-tytöt 12 kilpasarjaET14:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Dicken Röd
2516E-tytöt 12 kilpasarjaET14:00Kirkkoharjun kouluKyIFPIF
559C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H14:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAkilles
2138B-tytöt kilpasarjaBT14:30Pirkkolan PalloiluhalliDicken BlåKyIF
1847D-pojat 11 kilpasarjaDP-1114:30Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RedKyIF
2336E-pojat 12 kilpasarjaEP14:45Hangon UrheilutaloHC HIKPIF
2340E-pojat 12 kilpasarjaEP15:00Cocks AreenaCocksSIF
473C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0815:00Jokirinteen oppimiskeskusKyIFÅIFK
1670D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1115:00Kirkkoharjun kouluKyIFEIF
2427E-pojat 12 haastajasarjaEPH15:00Lyseopuiston yläasteAkilles GrönHIFK
2609E-tytöt 12 haastajasarjaETH15:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Dicken Blå
2426E-pojat 12 haastajasarjaEPH15:45Hangon UrheilutaloHC HIKPIF
405A-pojatAP15:45Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFSIF
2137B-tytöt kilpasarjaBT16:40Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46PIF
244Naisten I-divisioonaN1D17:50Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIF LegendsGrIFK Young Ladies
2227B-tytöt haastajasarjaBTH18:10Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46PIF
3011Miesten II-divisioonaM2D19:45Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46 IIHC HIK
2933Naisten II-divisioonaN2D20:30Myyrmäen UrheilutaloPirkatDynamo Riihimäki
Ti 4.10.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2936Naisten II-divisioonaN2D19:50Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken GoldiesPirkat