Pe 24.9.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2531A-pojatAP20:00Siuntion PalloiluhalliSIFDicken-
La 25.9.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
151Miesten I-divisioonaM1D--:--Leppävaaran LiikuntahalliEsbo IFPIF-
154Miesten I-divisioonaM1D14:00Porvoon UrheiluhalliAkillesGrIFK Akademi-
34Miesten SM-liigaSM-liiga14:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKHIFK-
47Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Cocks AreenaCocksHC Tallinn-
155Miesten I-divisioonaM1D16:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFK AkkupojatHIFK Akatemia-
81Naisten SM-sarjaNSM17:00Fennia ArenaSIFHIFK-
156Miesten I-divisioonaM1D17:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46 AkademiDicken Akademi-
2287Naisten II-divisioonaN2D17:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFSellika-
150Miesten I-divisioonaM1D17:30Helsingin UrheilutaloHK PötsiCocks Akatemia-
2630A-tytötAT17:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKPIF-
2196Naisten I-divisioonaN1D19:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken Akademi-
28Miesten SM-liigaSM-liiga19:15Fennia ArenaSIFDicken-
Su 26.9.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2532A-pojatAP--:--Helsingin UrheilutaloHIFKGrIFK-
2197Naisten I-divisioonaN1D14:00Porvoon UrheiluhalliAkillesHIFK Akatemia-
2198Naisten I-divisioonaN1D15:45Cocks AreenaCocksGrIFK Young Ladies-
1040D-pojat 09 kilpasarjaDP-0915:45Hangon UrheilutaloHC HIKPIF-
26Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKHC Tallinn-
152Miesten I-divisioonaM1D16:00Riihimäen UrheilutaloDynamo RiihimäkiSIF Academy-
1187D-pojat 10 kilpasarjaDP-1017:00Hangon UrheilutaloHC HIKPIF-
2284Naisten II-divisioonaN2D17:45Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken GoldiesHIFK Stars-
Ti 28.9.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
157Miesten I-divisioonaM1D18:00Cocks AreenaCocks AkatemiaEsbo IF-
1042D-pojat 09 kilpasarjaDP-0918:50Järnefeltin kouluViTaAtlas-
2663Miesten III-divisioonaM3D21:05Ruskeasuon liikuntahalli 2WincesterAtlas II-
Ke 29.9.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
80Naisten SM-sarjaNSM19:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKKyIF-
2204Naisten I-divisioonaN1D20:30Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island GirlsPickala HD-
162Miesten I-divisioonaM1D20:45Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaDicken Akademi-