02.02.2023-09.02.2023Näytä tuomarit
To 2.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3239Alakoulut pojat kilpasarjaAKP10:00Kauniaisten PalloiluhalliFinno skolaGranhultsskolan15–200
3238Alakoulut pojat kilpasarjaAKP10:40Kauniaisten PalloiluhalliKatarinaskolanFinno skola33–100
3240Alakoulut pojat kilpasarjaAKP11:20Kauniaisten PalloiluhalliGranhultsskolanKatarinaskolan14–270
Pe 3.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
330Miesten Suomen CupMSC18:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallÅIFKBK-46
331Miesten Suomen CupMSC20:15Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallHIFKCocks
163Miesten I-divisioonaM1D20:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK AkademiEIF
La 4.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2194B-tytöt kilpasarjaBT09:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK VitDicken Röd
699C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0909:15Latokartanon liikuntahalliHIFKAkilles
1765D-pojat 10 kilpasarjaDP-1010:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK Grön
1226C-pojat 09 kilpasarjaCP-0910:20Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKBK-46
700C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0910:30Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKAtlas
703C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0910:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFÅIFK
437A-pojatAP10:30Pirkkolan PalloiluhalliDickenSIF
2718F-pojat 13 kilpasarjaFP10:30Porvoon UrheiluhalliDicken RödAkilles
2723F-pojat 13 kilpasarjaFP10:30Porvoon UrheiluhalliGrIFKHIFK
789C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H10:40Latokartanon liikuntahalliHIFKAkilles
2567E-tytöt 12 kilpasarjaET11:00Lyseopuiston yläasteAkillesGrIFK
2721F-pojat 13 kilpasarjaFP11:15Porvoon UrheiluhalliAkillesÅIFK
2722F-pojat 13 kilpasarjaFP11:15Porvoon UrheiluhalliDicken RödPIF
1821D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H11:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK
1876D-pojat 11 kilpasarjaDP-1111:30Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasHIFK
2012B-pojat kilpasarjaBP11:40Helsingin UrheilutaloHIFKAkilles
896C-pojat 08 kilpasarjaCP-0811:40Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKBK-46
793C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H11:50Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFÅIFK
1457D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1012:00Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKCocks
2719F-pojat 13 kilpasarjaFP12:00Porvoon UrheiluhalliGrIFKPIF
2720F-pojat 13 kilpasarjaFP12:00Porvoon UrheiluhalliÅIFKHIFK
1543D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H12:00Siuntion PalloiluhalliSIFSparta
521C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0812:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFBK-46
2657E-tytöt 12 haastajasarjaETH12:15Lyseopuiston yläasteAkillesGrIFK
376A-tytötAT12:30Fennia ArenaSIFPIF
2389E-pojat 12 kilpasarjaEP12:40Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Cocks
2754F-pojat 13 haastajasarjaFPH12:45Porvoon UrheiluhalliAkillesGrIFK
2755F-pojat 13 haastajasarjaFPH12:45Porvoon UrheiluhalliKyIFDicken Blå
1456D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1012:50Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAtlas
1820D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H12:55Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasHIFK
2013B-pojat kilpasarjaBP13:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKBK-46
2566E-tytöt 12 kilpasarjaET13:00Kirkkoharjun kouluKyIFHIFK
523C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0813:15Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFÅIFK
1228C-pojat 09 kilpasarjaCP-0913:20Siuntion PalloiluhalliSIFÅIFK
1709D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H13:30Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKCocks
2751F-pojat 13 haastajasarjaFPH13:30Porvoon UrheiluhalliKyIFAkilles
2753F-pojat 13 haastajasarjaFPH13:30Porvoon UrheiluhalliDicken BlåPIF
1935D-pojat 11 haastajasarjaDP-11H13:30Tammisaaren PalloiluhalliEIFKyIF
1764D-pojat 10 kilpasarjaDP-1014:10Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasHIFK
2103B-pojat haastajasarjaBPH14:10Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKBK-46
1540D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H14:10Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAtlas
2195B-tytöt kilpasarjaBT14:15Fennia ArenaSIFGrIFK Grön
2750F-pojat 13 haastajasarjaFPH14:15Porvoon UrheiluhalliPIFGrIFK
261Naisten I-divisioonaN1D14:30Cocks AreenaCocksPickala HD
2656E-tytöt 12 haastajasarjaETH14:30Kirkkoharjun kouluKyIFHIFK
114Naisten SM-sarjaNSM15:00Helsingin UrheilutaloHIFKBK-46
113Naisten SM-sarjaNSM15:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK
519C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0815:30Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAkilles
2285B-tytöt haastajasarjaBTH15:45Fennia ArenaSIFGrIFK
332Miesten Suomen CupMSC16:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallHIFK/CocksÅIFK/BK-46
1224C-pojat 09 kilpasarjaCP-0916:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAkilles
197Miesten I-divisioonaM1D16:00Porvoon UrheiluhalliAkillesPIF
609C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H16:45Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAkilles
195Miesten I-divisioonaM1D17:00Cocks AreenaCocks AkatemiaHIFK Akatemia
2014B-pojat kilpasarjaBP17:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFCocks
520C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0817:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKAtlas
2016B-pojat kilpasarjaBP17:45Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFSIF
3041Miesten II-divisioonaM2D19:30Samppalinnan PalloiluhalliÅbo IFKKiffen
Su 5.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2193B-tytöt kilpasarjaBT09:00Helsingin UrheilutaloHIFKDicken Blå
1878D-pojat 11 kilpasarjaDP-1110:00Cocks AreenaCocksDicken Red
1877D-pojat 11 kilpasarjaDP-1110:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK
897C-pojat 08 kilpasarjaCP-0810:00Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenCocks
2283B-tytöt haastajasarjaBTH10:30Helsingin UrheilutaloHIFKDicken
1739D-pojat 10 kilpasarjaDP-1010:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloSIFPIF
2796F-tytöt 13 kilpasarjaFT10:30Porvoon UrheiluhalliAkillesHIFK
2798F-tytöt 13 kilpasarjaFT10:30Porvoon UrheiluhalliDicken BlåDicken Röd
1392C-pojat 09 haastajasarjaCP-09H10:50Ruskeasuon liikuntahalli 2SpartaCocks
940C-pojat 08 kilpasarjaCP-0811:00Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasSIF
2387E-pojat 12 kilpasarjaEP11:00Lyseopuiston yläasteAkillesGrIFK
2793F-tytöt 13 kilpasarjaFT11:10Porvoon UrheiluhalliAtlasAkilles
2794F-tytöt 13 kilpasarjaFT11:10Porvoon UrheiluhalliDicken BlåGrIFK
1062C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H11:15Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenCocks
1458D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1011:20Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46Dicken
1934D-pojat 11 haastajasarjaDP-11H11:30Cocks AreenaCocksDicken Blue
2795F-tytöt 13 kilpasarjaFT11:50Porvoon UrheiluhalliHIFKDicken Röd
2797F-tytöt 13 kilpasarjaFT11:50Porvoon UrheiluhalliAtlasGrIFK
377A-tytötAT12:00Helsingin UrheilutaloHIFKGrIFK
1767D-pojat 10 kilpasarjaDP-1012:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFSIF
2388E-pojat 12 kilpasarjaEP12:10Kivimäen kouluAtlasDicken Röd
2428E-pojat 12 haastajasarjaEPH12:15Lyseopuiston yläasteAkilles VitGrIFK
2829F-tytöt 13 haastajasarjaFTH12:30Porvoon UrheiluhalliDicken VitPIF
1227C-pojat 09 kilpasarjaCP-0912:45Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenCocks
1626D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1113:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken
2825F-tytöt 13 haastajasarjaFTH13:10Porvoon UrheiluhalliAtlasPIF
2830F-tytöt 13 haastajasarjaFTH13:10Porvoon UrheiluhalliAkillesGrIFK
2477E-pojat 12 haastajasarjaEPH13:30Lyseopuiston yläasteAkilles GrönGrIFK
1981B-pojat kilpasarjaBP13:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFHIFK
2196B-tytöt kilpasarjaBT13:40Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFPIF
2826F-tytöt 13 haastajasarjaFTH13:50Porvoon UrheiluhalliAkillesDicken Vit
2828F-tytöt 13 haastajasarjaFTH13:50Porvoon UrheiluhalliGrIFKAtlas
1624D-tytöt 11 kilpasarjaDT-1114:00Kirkkoharjun kouluKyIFAtlas
2390E-pojat 12 kilpasarjaEP14:00PIF-centerPIFSIF
1710D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H14:30Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken
2386E-pojat 12 kilpasarjaEP14:45Hangon UrheilutaloHC HIKHIFK
2478E-pojat 12 haastajasarjaEPH14:45Lyseopuiston yläasteAkilles VitDicken Blå
522C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0815:00Jokirinteen oppimiskeskusKyIFDicken
2570E-tytöt 12 kilpasarjaET15:10PIF-centerPIFSIF
1708D-tytöt 11 haastajasarjaDT-11H15:30Kirkkoharjun kouluKyIFAkilles
2476E-pojat 12 haastajasarjaEPH15:45Hangon UrheilutaloHC HIKHIFK
115Naisten SM-sarjaNSM16:00Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFSIF
1879D-pojat 11 kilpasarjaDP-1116:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKKyIF
2316C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H16:40Jokirinteen oppimiskeskusKyIFDicken
1983B-pojat kilpasarjaBP16:45Cocks AreenaCocksBK-46
1225C-pojat 09 kilpasarjaCP-0917:00Hangon UrheilutaloHC HIKAtlas
2015B-pojat kilpasarjaBP17:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken
196Miesten I-divisioonaM1D18:00Riihimäen UrheilutaloDynamo RiihimäkiSIF Academy
Ma 6.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
198Miesten I-divisioonaM1D20:45Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46 AkademiEIF
Ti 7.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2035B-pojat kilpasarjaBP19:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFPIF
2960Naisten II-divisioonaN2D19:50Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken GoldiesDynamo Riihimäki
Ke 8.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
430A-pojatAP19:15Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken
To 9.2.2023
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3210Yläkoulut pojatPKP10:30Samppalinnan PalloiluhalliS:t OlofsskolanPohjolarinteen koulu
3211Yläkoulut pojatPKP11:15Samppalinnan PalloiluhalliHangö högstadiumGrundskolan Norsen
3212Yläkoulut pojatPKP12:00Samppalinnan PalloiluhalliGrundskolan NorsenS:t Olofsskolan
3213Yläkoulut pojatPKP12:45Samppalinnan PalloiluhalliPohjolarinteen kouluHangö högstadium
3215Yläkoulut pojatPKP13:30Samppalinnan PalloiluhalliGrundskolan NorsenPohjolarinteen koulu
3214Yläkoulut pojatPKP14:15Samppalinnan PalloiluhalliS:t OlofsskolanHangö högstadium
1065C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H18:30Helsingin UrheilutaloHIFKGrIFK
199Miesten I-divisioonaM1D20:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK AkademiHK Pötsi