05.12.2021-12.12.2021Näytä tuomarit
Su 5.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
451B-tytöt kilpasarjaBT--:--Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFCocks-
1439C-tytöt 08 kilpasarjaCT-08--:--Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFBK-46-
1529C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H--:--Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFBK-46-
2225Naisten I-divisioonaN1D--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIF YJAkilles-
1162D-pojat 10 kilpasarjaDP-10--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RödCocks-
1082D-pojat 09 kilpasarjaDP-09--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2SpartaHIFK-
2771D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H09:20Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFGrIFK12-1520
2055E-tytöt 11 kilpasarjaET10:10Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken BlåGrIFK20-725
1437C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0810:15Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAkilles30-2623
2229Naisten I-divisioonaN1D10:30Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaGrIFK Young Ladies22-346
1619D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0910:30Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKSIF19-3230
1160D-pojat 10 kilpasarjaDP-1011:05Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasPIF30-1930
1621D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0911:10Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenHIFK19-2920
1709D-tytöt 09 haastajasarjaDT-09H11:40Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKSIF6-3532
1711D-tytöt 09 haastajasarjaDT-09H12:30Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenHIFK25-735
322B-pojat kilpasarjaBP13:00Fennia ArenaSIFÅIFK26-2630
1438C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0813:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKEIF23-1627
1343C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0713:40Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFBK-4620-2734
1528C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H14:20Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKEIF19-2514
378B-pojat haastajasarjaBPH14:45Fennia ArenaSIFÅIFK25-2740
1079D-pojat 09 kilpasarjaDP-0915:00Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenÅIFK17-2410
323B-pojat kilpasarjaBP15:30Pirkkolan PalloiluhalliHIFKPIF32-2519
101Naisten SM-sarjaNSM16:00Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFGrIFK26-24112
1440C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0816:30Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenHIFK43-3038
379B-pojat haastajasarjaBPH16:50Pirkkolan PalloiluhalliHIFKPIF21-2419
1077D-pojat 09 kilpasarjaDP-0917:00Hangon UrheilutaloHC HIKAkilles25-2754
1530C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H17:50Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenHIFK29-2932
Ti 7.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2797EHF European League MEL_M19:45Cocks AreenaCocksChekhovskie medvedi, RUS-
Ke 8.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2234Naisten I-divisioonaN1D--:--Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island GirlsGrIFK Young Ladies-
126Naisten Suomen CupNSC19:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKHIFK-
211Miesten I-divisioonaM1D19:15Samppalinnan PalloiluhalliÅIFK AkkupojatDynamo Riihimäki-
125Naisten Suomen CupNSC20:00Fennia ArenaSIFDicken-
208Miesten I-divisioonaM1D20:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46 AkademiSIF Academy-
209Miesten I-divisioonaM1D20:45Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaHK Pötsi-
To 9.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1841D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H18:10Lyseopuiston yläasteAkillesSparta-
2640A-tytötAT20:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKKyIF-
Pe 10.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
547B-tytöt haastajasarjaBTH18:30Porvoon UrheiluhalliAkillesHIFK-
206Miesten I-divisioonaM1D20:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK AkademiCocks Akatemia-
La 11.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
326B-pojat kilpasarjaBP09:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKHIFK-
2504F-tytöt 12 haastajasarjaFTH11:00Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasHIFK-
2513F-tytöt 12 haastajasarjaFTH11:00Hämeenkylän LiikuntahalliSIFDicken Blå-
382B-pojat haastajasarjaBPH11:15Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKHIFK-
2584Miesten II-divisioonaM2D11:15Samppalinnan PalloiluhalliÅbo IFKDynamo Riihimäki II-
1927D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1011:30Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAtlas-
635C-pojat 07 kilpasarjaCP-0711:45Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFKEIF-
2500F-tytöt 12 haastajasarjaFTH11:45Hämeenkylän LiikuntahalliHIFKKyIF-
2501F-tytöt 12 haastajasarjaFTH11:45Hämeenkylän LiikuntahalliAkillesDicken Blå-
2232Naisten I-divisioonaN1D12:30Cocks AreenaCocksDicken Akademi-
2503F-tytöt 12 haastajasarjaFTH12:30Hämeenkylän LiikuntahalliKyIFAkilles-
2505F-tytöt 12 haastajasarjaFTH12:30Hämeenkylän LiikuntahalliSIFPIF-
1843D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H13:00Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAtlas-
1327C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0713:00Siuntion PalloiluhalliSIFPIF-
2502F-tytöt 12 haastajasarjaFTH13:15Hämeenkylän LiikuntahalliPIFAtlas-
104Naisten SM-sarjaNSM13:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKPIF-
65Miesten SM-liigaSM-liiga14:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKSIF-
2233Naisten I-divisioonaN1D14:35Myyrmäen UrheilutaloAtlasHIFK Akatemia-
455B-tytöt kilpasarjaBT15:30Fennia ArenaSIFKyIF-
55Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Cocks AreenaCocksHIFK-
57Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK-
453B-tytöt kilpasarjaBT16:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKBK-46-
1164D-pojat 10 kilpasarjaDP-1016:00Koulukeskus/SkolcentrumGrIFK VitGrIFK Grön-
325B-pojat kilpasarjaBP17:15Fennia ArenaSIFBK-46-
207Miesten I-divisioonaM1D18:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFPIF-
212Miesten I-divisioonaM1D18:30Porvoon UrheiluhalliAkillesAtlas Vantaa-
Su 12.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1348C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0710:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken-
1072D-pojat 09 kilpasarjaDP-0911:00Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasHC HIK-
454B-tytöt kilpasarjaBT11:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFÅIFK-
1400C-tytöt 07 haastajasarjaCT-07H12:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken-
327B-pojat kilpasarjaBP12:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFCocks-
2230Naisten I-divisioonaN1D14:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46PIF YJ-
2638A-tytötAT14:30Pirkkolan PalloiluhalliDickenHIFK-
2095E-tytöt 11 kilpasarjaET15:10Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken BlåDicken Röd-
456B-tytöt kilpasarjaBT15:30Cocks AreenaCocksDicken-
328B-pojat kilpasarjaBP16:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken-
210Miesten I-divisioonaM1D16:15Pirkkolan PalloiluhalliDicken AkademiEsbo IF-
2231Naisten I-divisioonaN1D17:45Porvoon UrheiluhalliAkillesPickala HD-
2583Miesten II-divisioonaM2D18:30Hangon UrheilutaloHC HIKBK-46 II-