Ma 18.3.2024 |
---|
Nro | Sarja | Sarja | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | | | Katsojia |
---|
3657 | Naisten SM-sarja | NSM | 19:00 | Kauniaisten Palloiluhalli | GrIFK | Dicken | – | | | |
273 | A-pojat | AP | 20:00 | Arena Siuntio-Sjundeå | SIF | BK-46 | 33–33 | | | 85 |
Ti 19.3.2024 |
---|
Nro | Sarja | Sarja | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | | | Katsojia |
---|
3658 | Naisten SM-sarja | NSM | 19:00 | Helsingin Urheilutalo | HIFK | SIF | – | | | |
Ke 20.3.2024 |
---|
Nro | Sarja | Sarja | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | | | Katsojia |
---|
3701 | Yläkoulut pojat | PKP | 10:00 | Porvoon Urheiluhalli | Hagelstamska skolan | Lyceiparkens skola | – | | | |
3702 | Yläkoulut pojat | PKP | 10:45 | Porvoon Urheiluhalli | Karis svenska högstadium | Helsinge skola | – | | | |
3704 | Yläkoulut pojat | PKP | 11:45 | Porvoon Urheiluhalli | Häviäjä 3701 | Häviäjä 3702 | – | | | |
3703 | Yläkoulut pojat | PKP | 12:30 | Porvoon Urheiluhalli | Voittaja 3701 | Voittaja 3702 | – | | | |
1353 | C-pojat 10 kilpasarja | CP-10 | 17:45 | Solvalla | GrIFK Grön | Dicken Röd | – | | | |
3673 | Miesten SM-liiga | SM-liiga | 19:00 | Kauniaisten Palloiluhalli | GrIFK | SIF | – | | | |
267 | A-pojat | AP | 19:00 | Samppalinnan Palloiluhalli | ÅIFK | PIF | – | | | |
1533 | C-pojat 10 haastajasarja | CP-10H | 19:15 | Solvalla | GrIFK | Dicken Blå | – | | | |
To 21.3.2024 |
---|
Nro | Sarja | Sarja | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | | | Katsojia |
---|
3674 | Miesten SM-liiga | SM-liiga | 19:30 | Helsingin Urheilutalo | HIFK | Dicken | – | | | |
Pe 22.3.2024 |
---|
Nro | Sarja | Sarja | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | | | Katsojia |
---|
3455 | Naisten Baltic Sea Liiga | WBSHL | 18:00 | Liettua | Sostines Tauras-VHC Vilnius, LTU | GrIFK | – | | | |
3456 | Naisten Baltic Sea Liiga | WBSHL | 20:00 | Liettua | Cascada HC Garliava SM, LTU | Dicken | – | | | |
1700 | B-pojat haastajasarja | BPH | 20:15 | Pirkkolan Palloiluhalli | Dicken | Atlas | – | | | |
272 | A-pojat | AP | 20:45 | Kauniaisten Palloiluhalli | GrIFK | Cocks | – | | | |
La 23.3.2024 |
---|
Nro | Sarja | Sarja | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | | | Katsojia |
---|
2314 | D-pojat 12 kilpasarja | DP-12 | 09:45 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | GrIFK | – | | | |
552 | B-pojat kilpasarja | BP | 10:30 | Kauniaisten Palloiluhalli | GrIFK Vit | BK-46 Röd | – | | | |
1948 | C-tytöt 10 kilpasarja | CT-10 | 10:30 | Riihimäen Urheilutalo | Cocks | Atlas | – | | | |
2497 | D-tytöt 11 kilpasarja | DT-11 | 11:00 | Ilpoisten palloiluhalli | ÅIFK | GrIFK | – | | | |
2134 | D-pojat 11 kilpasarja | DP-11 | 11:00 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | GrIFK | – | | | |
3457 | Naisten Baltic Sea Liiga | WBSHL | 11:00 | Liettua | GrIFK | Vilnius Egle, LTU | – | | | |
2676 | D-tytöt 12 kilpasarja | DT-12 | 11:00 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | KyIF | – | | | |
2406 | D-pojat 12 haastajasarja | DP-12H | 11:30 | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | HIFK | PIF | – | | | |
275 | A-pojat | AP | 11:40 | Helsingin Urheilutalo | HIFK | ÅIFK | – | | | |
2045 | C-tytöt 10 haastajasarja | CT-10H | 12:00 | Kauniaisten Palloiluhalli | GrIFK | Sparta | – | | | |
2133 | D-pojat 11 kilpasarja | DP-11 | 12:15 | Cocks Areena | Cocks | Dicken Red | – | | | |
2224 | D-pojat 11 haastajasarja | DP-11H | 12:15 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | GrIFK Grön | – | | | |
2766 | D-tytöt 12 haastajasarja | DT-12H | 12:15 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | KyIF | – | | | |
2587 | D-tytöt 11 haastajasarja | DT-11H | 12:20 | Ilpoisten palloiluhalli | ÅIFK | GrIFK | – | | | |
274 | A-pojat | AP | 12:20 | Pirkkolan Palloiluhalli | Dicken | PIF | – | | | |
852 | B-tytöt kilpasarja | BT | 12:30 | Arena Siuntio-Sjundeå | KyIF | EIF | – | | | |
1101 | C-pojat 09 kilpasarja | CP-09 | 12:30 | Ruskeasuon liikuntahalli 2 | Dicken | PIF | – | | | |
2675 | D-tytöt 12 kilpasarja | DT-12 | 12:30 | Siuntion Palloiluhalli | SIF | Cocks | – | | | |
2677 | D-tytöt 12 kilpasarja | DT-12 | 12:45 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | HIFK | GrIFK | – | | | |
593 | B-pojat kilpasarja | BP | 12:45 | Samppalinnan Palloiluhalli | ÅIFK | BK-46 Vit | – | | | |
3458 | Naisten Baltic Sea Liiga | WBSHL | 13:00 | Liettua | Dicken | Sostines Tauras-VHC Vilnius, LTU | – | | | |
2223 | D-pojat 11 haastajasarja | DP-11H | 13:30 | Cocks Areena | Cocks | Dicken Blue | – | | | |
2673 | D-tytöt 12 kilpasarja | DT-12 | 13:30 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | Atlas | – | | | |
2496 | D-tytöt 11 kilpasarja | DT-11 | 13:45 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | KyIF | – | | | |
1191 | C-pojat 09 haastajasarja | CP-09H | 13:50 | Ruskeasuon liikuntahalli 2 | Dicken | PIF | – | | | |
2137 | D-pojat 11 kilpasarja | DP-11 | 14:00 | Ilpoisten palloiluhalli | ÅIFK | Atlas | – | | | |
592 | B-pojat kilpasarja | BP | 14:00 | Pirkkolan Palloiluhalli | Dicken | Cocks | – | | | |
2866 | Miesten II-divisioona | M2D | 14:00 | Riihimäen Urheilutalo | Dynamo Riihimäki II | Kiffen | – | | | |
2767 | D-tytöt 12 haastajasarja | DT-12H | 14:00 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | HIFK | GrIFK | – | | | |
2495 | D-tytöt 11 kilpasarja | DT-11 | 14:00 | Siuntion Palloiluhalli | SIF | Cocks | – | | | |
2463 | D-tytöt 11 kilpasarja | DT-11 | 14:45 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | Atlas | – | | | |
1779 | C-tytöt 09 kilpasarja | CT-09 | 14:45 | Porvoon Urheiluhalli | Akilles | HIFK | – | | | |
2586 | D-tytöt 11 haastajasarja | DT-11H | 15:00 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | KyIF | – | | | |
1679 | B-pojat haastajasarja | BPH | 15:20 | Pirkkolan Palloiluhalli | Dicken | Cocks | – | | | |
2227 | D-pojat 11 haastajasarja | DP-11H | 15:30 | Ilpoisten palloiluhalli | ÅIFK | KyIF | – | | | |
1781 | C-tytöt 09 kilpasarja | CT-09 | 15:30 | Siuntion Palloiluhalli | SIF | ÅIFK | – | | | |
3675 | Miesten SM-liiga | SM-liiga | 16:00 | Arena Siuntio-Sjundeå | SIF | GrIFK | – | | | |
422 | Naisten SM-B jatkosarja | NSM-B | 16:00 | Cocks Areena | Cocks | Atlas | – | | | |
1269 | C-pojat 10 kilpasarja | CP-10 | 16:00 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | Atlas | – | | | |
214 | Miesten I-divisioona | M1D | 16:00 | Riihimäen Urheilutalo | Dynamo Riihimäki | Dicken Akademi | – | | | |
1863 | C-tytöt 09 haastajasarja | CT-09H | 16:15 | Porvoon Urheiluhalli | Akilles | HIFK | – | | | |
217 | Miesten I-divisioona | M1D | 17:00 | Samppalinnan Palloiluhalli | ÅIFK Akkupojat | HIFK Akatemia | – | | | |
1865 | C-tytöt 09 haastajasarja | CT-09H | 17:00 | Siuntion Palloiluhalli | SIF | ÅIFK | – | | | |
1179 | C-pojat 09 haastajasarja | CP-09H | 17:15 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 10 | Atlas | – | | | |
421 | Naisten SM-B jatkosarja | NSM-B | 17:15 | Pirkkolan Palloiluhalli | Dicken IG | BK-46 | – | | | |
2404 | D-pojat 12 haastajasarja | DP-12H | 17:30 | Lauttasaaren yhteiskoulu | Dicken 13 | GrIFK | – | | | |
1100 | C-pojat 09 kilpasarja | CP-09 | 18:30 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | HC HIK | – | | | |
796 | B-tytöt kilpasarja | BT | 19:15 | Samppalinnan Palloiluhalli | ÅIFK | Akilles | – | | | |
1190 | C-pojat 09 haastajasarja | CP-09H | 19:45 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | HC HIK | – | | | |
Su 24.3.2024 |
---|
Nro | Sarja | Sarja | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | | | Katsojia |
---|
2864 | Miesten II-divisioona | M2D | --:-- | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 II | GrIFK II | – | | | |
1189 | C-pojat 09 haastajasarja | CP-09H | 09:15 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 10 | Sparta | – | | | |
2313 | D-pojat 12 kilpasarja | DP-12 | 10:00 | Cocks Areena | Cocks | Dicken Röd | – | | | |
3459 | Naisten Baltic Sea Liiga | WBSHL | 10:00 | Liettua | Vilnius Egle, LTU | Dicken | – | | | |
595 | B-pojat kilpasarja | BP | 10:10 | Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo | PIF | GrIFK Grön | – | | | |
1782 | C-tytöt 09 kilpasarja | CT-09 | 10:20 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | Dicken | GrIFK | – | | | |
866 | B-tytöt kilpasarja | BT | 10:30 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | HIFK | – | | | |
2315 | D-pojat 12 kilpasarja | DP-12 | 11:00 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | SIF | – | | | |
1103 | C-pojat 09 kilpasarja | CP-09 | 11:00 | Porvoon Urheiluhalli | Akilles | GrIFK | – | | | |
2403 | D-pojat 12 haastajasarja | DP-12H | 11:15 | Cocks Areena | Cocks | Dicken Blå | – | | | |
1866 | C-tytöt 09 haastajasarja | CT-09H | 11:30 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | Dicken | GrIFK | – | | | |
1780 | C-tytöt 09 kilpasarja | CT-09 | 11:40 | Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo | PIF | Atlas | – | | | |
3460 | Naisten Baltic Sea Liiga | WBSHL | 12:00 | Liettua | Cascada HC Garliava SM, LTU | GrIFK | – | | | |
997 | B-tytöt haastajasarja | BTH | 12:15 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | HIFK | – | | | |
1283 | C-pojat 10 kilpasarja | CP-10 | 12:15 | Ruskeasuon liikuntahalli 2 | HIFK | GrIFK Grön | – | | | |
2135 | D-pojat 11 kilpasarja | DP-11 | 12:30 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | EIF | – | | | |
1193 | C-pojat 09 haastajasarja | CP-09H | 12:30 | Porvoon Urheiluhalli | Akilles | GrIFK | – | | | |
1950 | C-tytöt 10 kilpasarja | CT-10 | 12:45 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | Dicken | GrIFK | – | | | |
1282 | C-pojat 10 kilpasarja | CP-10 | 13:00 | Cocks Areena | Cocks | Atlas | – | | | |
1864 | C-tytöt 09 haastajasarja | CT-09H | 13:00 | Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo | PIF | Atlas | – | | | |
3274 | E-pojat 13 kilpasarja | EP | 13:30 | PIF-center | PIF | GrIFK | – | | | |
1463 | C-pojat 10 haastajasarja | CP-10H | 13:30 | Ruskeasuon liikuntahalli 2 | HIFK | GrIFK | – | | | |
1099 | C-pojat 09 kilpasarja | CP-09 | 13:30 | Samppalinnan Palloiluhalli | ÅIFK | SIF | – | | | |
1947 | C-tytöt 10 kilpasarja | CT-10 | 13:45 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 | HIFK | – | | | |
2396 | D-pojat 12 haastajasarja | DP-12H | 14:00 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | Dicken 13 | – | | | |
2494 | D-tytöt 11 kilpasarja | DT-11 | 14:00 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | Dicken | BK-46 | – | | | |
869 | B-tytöt kilpasarja | BT | 14:10 | Kirkkonummen halli, väestönsuoja | KyIF | Dicken Blå | – | | | |
2865 | Miesten II-divisioona | M2D | 14:15 | Pirkkolan Palloiluhalli | Dicken Island Boys | SIF Academy | – | | | |
2867 | Miesten II-divisioona | M2D | 14:15 | Porvoon Urheiluhalli | Akilles | Atlas Vantaa | – | | | |
1462 | C-pojat 10 haastajasarja | CP-10H | 14:30 | Cocks Areena | Cocks | Atlas | – | | | |
865 | B-tytöt kilpasarja | BT | 14:30 | Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo | PIF | GrIFK Grön | – | | | |
3337 | E-pojat 13 haastajasarja | EPH | 14:45 | PIF-center | PIF | GrIFK | – | | | |
2136 | D-pojat 11 kilpasarja | DP-11 | 14:45 | Ruskeasuon liikuntahalli 2 | HIFK | PIF | – | | | |
559 | B-pojat kilpasarja | BP | 15:00 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 Vit | Akilles | – | | | |
2584 | D-tytöt 11 haastajasarja | DT-11H | 15:05 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | Dicken | PIF | – | | | |
2317 | D-pojat 12 kilpasarja | DP-12 | 15:15 | Hangon Urheilutalo | HC HIK | Atlas | – | | | |
3252 | E-pojat 13 kilpasarja | EP | 15:15 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | Dicken Röd | – | | | |
996 | B-tytöt haastajasarja | BTH | 15:50 | Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo | PIF | GrIFK | – | | | |
1102 | C-pojat 09 kilpasarja | CP-09 | 16:00 | Cocks Areena | Cocks | Atlas | – | | | |
392 | A-tytöt | AT | 16:00 | Kirkkonummen halli, väestönsuoja | SIF | GrIFK | – | | | |
3711 | Poikien harjoitusottelut | Phar | 16:00 | PIF-center | PIF | ViTa | – | | | |
2226 | D-pojat 11 haastajasarja | DP-11H | 16:00 | Ruskeasuon liikuntahalli 2 | HIFK | PIF | – | | | |
2674 | D-tytöt 12 kilpasarja | DT-12 | 16:10 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | Dicken Röd | PIF | – | | | |
3676 | Miesten SM-liiga | SM-liiga | 16:20 | Pirkkolan Palloiluhalli | Dicken | HIFK | – | | | |
3315 | E-pojat 13 haastajasarja | EPH | 16:30 | Lyseopuiston yläaste | Akilles | Dicken Blå | – | | | |
2407 | D-pojat 12 haastajasarja | DP-12H | 16:45 | Hangon Urheilutalo | HC HIK | Atlas | – | | | |
3712 | Poikien harjoitusottelut | Phar | 17:00 | PIF-center | PIF | ViTa | – | | | |
2764 | D-tytöt 12 haastajasarja | DT-12H | 17:10 | Ruskeasuon liikuntahalli 1 | Dicken Blå | PIF | – | | | |
1192 | C-pojat 09 haastajasarja | CP-09H | 17:30 | Cocks Areena | Cocks | Atlas | – | | | |
215 | Miesten I-divisioona | M1D | 17:45 | Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo | PIF | Cocks Akatemia | – | | | |
867 | B-tytöt kilpasarja | BT | 17:45 | Samppalinnan Palloiluhalli | ÅIFK | GrIFK Vit | – | | | |
216 | Miesten I-divisioona | M1D | 18:15 | Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshall | BK-46 Akademi | HK Pötsi | – | | | |
2863 | Miesten II-divisioona | M2D | 18:30 | Hangon Urheilutalo | HC HIK | Esbo IF | – | | | |
3430 | Miesten III-divisioona | M3D | 19:00 | Kirkkonummen halli, väestönsuoja | KyIF | Haukat | – | | | |
Ma 25.3.2024 |
---|
Nro | Sarja | Sarja | Klo | Kenttä | Koti | Vieras | Tulos | | | Katsojia |
---|
266 | A-pojat | AP | 20:00 | Arena Siuntio-Sjundeå | SIF | GrIFK | – | | | |